head-back

KATADYN

سردمدار دستگاه‌های تصفیه آب در جهان

head-back

TREK'N EAT

غذای ویژه کوه‌نوردی و طبیعت‌گردی

کاتادین گروپ

کاتادین گروپ مجموعه‌ای بین المللی متشکل از برترین برندهای تخصّصی در زمینه تغذیه و آب در سراسر جهان است. این مجموعه، محصولات و راهکارهای نوین مربوط به آب و غذا را در محیط خارج از شهر، شرایط سخت، نظامی و امدادی، دریانوردی، کوه‌نوردی و همچنین صنعتی ارائه می‌کند.
ارگان‌های امدادی و نظامی، سال‌های متمادی است که مشتری پایدار این مجموعه بزرگ سوئیسی هستند.

 در حوزه‌ی تجهیزات طبیعت‌گردی و کوه‌نوردی، کاتادین سه برند برتر اروپا و جهان در حوزه‌ی آب، غذا و تجهیزات پخت و پز را در کنار یکدیگر گردآورده‌ است تا یک آشپزخانه‌ی کامل را در دامان طبیعت برپا سازد. «کاتادین»، «ترک‌ان‌ایت» و «اپتیموس» هریک در حوزه‌ی خود بهترین هستند.

کاتادین، برند سوئیسی و شماره‌ یک جهان در دستگاه‌های تصفیه آب قابل حمل و آب‌شیرین‌کن‌های کم مصرف و پربازده است. شرکت سوئیسی کاتادین مخترع دستگاه‌های تصفیه آب قابل حمل بوده و از سال ۱۹۲۸ تا کنون همواره به عنوان مبدع و مبتکر محصولات این حوزه عمل کرده است و به تنهایی با در اختیار داشتن بیش از ۵۰٪ بازار جهانی، قریب به ۹۰ سال است که در این حوزه حکمرانی می‌کند.

ترک‌ان ایت، برند نامبر وان مواد غذایی بسته بندی شده اروپا است. کارخانه ترک‌ان ایت در آلمان محصولات خود را از مواد ارگانیک و صد در صد طبیعی، بدون ماده نگهدارنده، بدون رنگ و بدون طعم‌دهنده تولید می‌کند.

اپتیموس، برند قدیمی و شناخته شده‌ی سوئدی است که از ۱۸۹۹ به  تولید اجاق‌های خوراک‌پزی مشغول است. این برند با کیفیت‌ترین اجاق خوراک‌پزی در جهان است و انتخاب‌های کوه‌نوردان و ارگان‌های نظامی از گذشته تا به امروز بوده است.

محصولات صنعتی

محصولات صنعتی

دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی 
آب‌شیرین‌کن‌های کوچک و پربازده
محصولات غذایی در شرایط بحران
محصولات نظامی

 

کاتادین گروپ در حوزه صنعت فعالیّت چشمگیری دارد و با در اختیار داشتن برندهای معتبر و برتر جهان در تولید دستگاه‌های تصفیه آب، آب‌شیرین‌کن و محصولات غذایی نظامی و امدادی راه‌کارهای نوین را در اختیار بخش صنعت می‌گذارد.

محصولات کاتادین در گذر زمان

محصولات کاتادین در گذر زمان

قریب به ۹۰ سال نوآوری و ابتکار
برنده جوایز متعدد از دانشگاه‌ها و نمایشگاه‌ها
کارایی مطمئن در هر شرایط
کیفیت همیشه برتر

 

بیش از ۹۰ سال است که اقدام به نوآوری و تولید محصولات با کیفیت و کارا کرده‌ایم. محصولات ما جوایز متعدد از نمایشگاه‌های معتبر جهانی در حوزه‌ی محصولات صنعتی و کوه‌نوردی و دریایی را از آن خود کرده‌اند. دانشگاه‌های برتر جهان بر روی این محصولات کار کرده و آن‌ها را مورد تأیید و تحسین قرار داده‌اند. متخصصین ما در کاتادین با درک صحیح از نیاز مصرف کننده، محصولی را دقیقاً مطابق با نیاز او با بالاترین کیفیت ممکن طراحی و ساخته‌اند.

برندهای مختلف کاتادین گروپ

برندهای مختلف کاتادین گروپ

Katadyn, Trek'N Eat, Optimus,  Micropur
Aquafides, Spectra, Alpineaire, Certisil
Pharmavoyage, Klean Kanteen

 

Katadyn, Trek'N Eat, Optimus,  Micropur, Aquafides, Spectra, Alpineaire, Certisil, Pharmavoyage, Klean Kanteen

برترین برندهای جهان در حوزه محصولات آب و غذا در محیط خارج از شهر در اختیار کاتادین گروپ قرار دارد.

تاریخچه کاتادین گروپ

تاریخچه کاتادین گروپ

تأسیس ۱۹۲۸
مخترع و مبدع سیستم‌های تصفیه آب
در اختیار داشتن بیش از ۵۰٪ سهم بازار جهانی
برترین برند دستگاه‌های تصفیه آب در جهان

 

تأسیس ۱۹۲۸
مخترع و مبدع سیستم‌های تصفیه آب
بیش از ۵۰٪ سهم بازار جهانی
برند برتر دستگاه‌های تصفیه آب در جهان

درباره ابرسن

ابرسن نام کهن و فراموش شده رشته کوههایی است که امروزه زاگرش می‌خوانیمش. شرکت ابرسن سالهاست که در زمینه های مختلف ورزشی به خصوص کوهنوردی و outdoor فعالیت میکند. واردات ادوات ورزشی، تهیه و توزیع تجهیزات کوهنوردی، اجرای برنامه های آموزشی، گردش های علمی و سمینارهای مختلف جهت ترویج کوهنوردی و طبیعتگردی اصولی و پایدار بخشی از فعالیتهای ما طی سالهای گذشته بوده است. ما تحت عنوان ابرسن صرفاً یک فعالیّت اقتصادی نمی‌کنیم، بلکه دغدغه‌های آموزشی، فرهنگی و زیست محیطی داریم و با شناختی خوب از نیازهای کوه‌نوردان و طبیعت‌گردان و همه آن‌ها که به نوعی زندگی‌شان با طبیعت عجین شده است، سعی در برطرف کردن بخشی از این نیازها به بهترین شکل ممکن داریم. حقوق مصرف‌کننده از بالاترین درجه اهمیت نزد ما برخوردار است.

در ابرسن نیروهایی جوان، تحصیل‌کرده و با انگیزه در کنار افرادی با تجربه گرد هم آمده‌اند تا حیاتی‌ترین نیازهای شما را به بهترین شکل ممکن برطرف سازند. آب و غذا در شرایط سخت، تخصص ما است.

ابرسن نماینده رسمی و تائید شده کاتادین گروپ در ایران است. ابرسن به عنوان نماینده‌ی کاتادین گروپ در ایران، تنها یک واردکننده‌ی صرف نیست. ما با ارتباطی تنگاتنگ و صمیمی با شرکت کاتادین، نه تنها محصولات این شرکت را در ایران عرضه می‌کنیم، بلکه با همکاری دو جانبه، خدمات پس از فروش این شرکت را نیز برای ایرانیان میسّر ساخته‌ایم. کلیّه‌ی دفترچه‌های راهنمای محصول و مکتوبات این شرکت با نظارت دقیق کارشناسان ما و تأیید شرکت کاتادین، به زبان فارسی ترجمه و در اختیار ایرانیان قرار گرفته است. تمامی محصولات، مستقیماً از سوئیس وارد ایران می‌شوند و دارای تأییدیه رسمی از وزارت بازرگانی سوئیس هستند. همچنین محصولاتی که نیاز به اخذ مجوز از سازمان‌های مربوطه در ایران همچون سازمان غذا و دارو داشته‌اند، همگی مجوز‌های لازم را اخذ کرده و به صورت کاملاً قانونی به بازار عرضه می‌شوند.

عباس علی‌نژاد

من با کاتادین خودم را در برنامه‌ها بیمه می‌کنم.

عباس علی‌نژاد

احمد بحری

این دستگاه‌ها واقعاً برای یک طبیعت‌گرد و محیط‌بان واقعاً معجزه می‌کنه!

احمد بحری

آخرین اخبار

 صعود از جبهه شرقی قله Cerro Kishtwar

صعود از جبهه شرقی قله Cerro Kishtwar

0000-00-00

تیم اکسپدیشن "Cerro Kishtwar"
در پاییز 2015 با انجام نخستین صعود از جبهه شرقی قله Cerro Kishtwar به ارتفاع 6173 متر در هند موفق به بردن جایزه 2015MXP, 2016MXP و جایزه Piolet d'Or شدند
 

بیشتر

یوز ایرانی

یوز ایرانی

0000-00-00

تصاویری از یوز ماده‌ای که در اثر تصادف تلف شد. این یوز یک مادر موفق بوده که از سرمایه‌های ارزشمند حفظ نسل آخرین بازماندگان یوزپلنگ آسیایی محسوب می‌شد...

بیشتر

کوهنوردی

کوهنوردی

0000-00-00

تیم "کوه نوردي با اسکی" کشورمان در رقابت هاي کامچاتکای روسیه و در چهارچوب کاپ اروپا موفق به کسب مدال نقره در رشته سرعت تیمی شد.
ابوالفضل ساوه ای، رضا سحر خیز، نوید مقدید و حسین صید اعضای تيم اعزامی کشورمان در این رقابت ها بودند....
 

بیشتر

کسب دو مدال طلا تست

کسب دو مدال طلا تست

متن داخل عکس تست

پس از مدال هاي طلاي نوید مقدید و حسین صید در رقابتهای ورتیکال کاپ اروپا که روز 5 شنبه 2 اردیبهشت ماه در شهر کامچاتکای روسیه كسب شد، این دو ورزشكار "كوه نوردي با اسكي" كشورمان موفق شدند در بخش انفرادی نیز به دو مدال طلاي ديگر در رده جوانان و امید دست یابند.

بیشتر