head-back

ابرسن نام کهن و فراموش شده رشته کوه‌های زاگرس است

ابرسن نام کهن و فراموش شده رشته کوههایی است که امروزه زاگرش می‌خوانیمش.  شرکت ابرسن سالهاست که در زمینه های مختلف ورزشی به خصوص کوهنوردی و outdoor فعالیت میکند. واردات ادوات ورزشی، تهیه و توزیع تجهیزات کوهنوردی، اجرای برنامه های آموزشی، گردش های علمی و سمینارهای مختلف جهت ترویج کوهنوردی و طبیعتگردی اصولی و پایدار بخشی از فعالیتهای ما طی سالهای گذشته بوده است. ما تحت عنوان ابرسن صرفاً یک فعالیّت اقتصادی نمی‌کنیم، بلکه به عنوان اعضاء جامعه کوهنوردی، دغدغه‌های آموزشی، فرهنگی و زیست محیطی داریم و با شناختی خوب از نیازهای کوه‌نوردان و طبیعت‌گردان و همه آن‌ها که به نوعی زندگی‌شان با طبیعت عجین شده است، سعی در برطرف کردن بخشی از این نیازها به بهترین شکل ممکن داریم و حقوق مصرف‌کننده از بالاترین درجه اهمیت نزد ما برخوردار است.

اکنون در ابرسن نیروهایی جوان، تحصیل‌کرده و با انگیزه در کنار

ssssssssssssssssss ssssssssssssssssss ssssssssssssssssss ssssssssssssssssss

افرادی با تجربه گرد هم آمده‌اند تا حیاتی‌ترین نیازهای شما را به بهترین شکل ممکن برطرف کنند. ما در حوزه‌ای گام برمی‌داریم که تا کنون هیچ شرکت دیگری در زمینه کوهنوردی به آن وارد نشده است، آب و غذا! مقوله‌ای حیاتی و البته تخصّصی که جز با همکاری جمعی از متخصّصان در قالب  این شرکت هرگز میسّر نمی‌شد.

ابرسن نماینده رسمی و تائید شده کاتادین گروپ در ایران است. ابرسن به عنوان نماینده‌ی کاتادین گروپ در ایران، تنها یک واردکننده‌ی صرف نیست. ما با ارتباطی تنگاتنگ و صمیمی با شرکت کاتادین، نه تنها محصولات این شرکت را در ایران عرضه می‌کنیم، بلکه با همکاری دو جانبه، خدمات پس از فروش این شرکت را نیز برای ایرانیان میسّر ساخته‌ایم. کلیّه‌ی دفترچه‌های راهنمای محصول و مکتوبات این شرکت با نظارت دقیق کارشناسان ما و تأیید شرکت کاتادین، به زبان فارسی ترجمه و در اختیار ایرانیان قرار گرفته است. تمامی محصولات، مستقیماً از سوئیس وارد ایران می‌شوند و دارای تأییدیه رسمی از وزارت بازرگانی سوئیس نیز هستند. محصولاتی که نیاز به اخذ مجوز از سازمان‌های مربوطه در ایران همچون سازمان غذا و دارو داشته‌اند، همگی مجوز‌های لازم را اخذ کرده و به صورت کاملاً قانونی به بازار عرضه شده‌اند.